OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 9.VI.

1. W czwartek 13 maja o godz. 18 Msza Fatimska z procesją różańcową wokół świątyni. Tego dnia wspominamy św. Antoniego z Padwy.

2. W piątek 14 czerwca o godz. 19 adoracja Najświętszego sakramentu i wieczór uwielbienia Najświętszego Serca Pana Jezusa ze św. Małgorzatą Marią Alacoque.

3. W sobotę o godz. 18 Msza Róży Różańcowej Rodziców, a pół godziny wcześniej różaniec w intencji dzieci. Także w sobotę 15 czerwca siostry Jadwiżanki obchodzą 100-lecie swojej Prowincji Katowickiej. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

4. W niedzielę 16 czerwca zbiórka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce.

5. Również w niedzielę za tydzień po Mszy Świętej o godz. 18 nabożeństwo w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.

6. W dniach 14 – 15 czerwca odbędą się w parafii św. Hieronima warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa”, zorganizowane przez klub ojców Tato Net. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.

7. Wielkie wyrazy wdzięczności dla x. Łukasza i tak wielu osób, które go wspierały w organizacji wydarzeń związanych z odpustem parafialnym.