Poczekaj chwilę

Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 24.IX.


1. W poniedziałek 25 września o godz. 18 młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu Bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji. Z racji na przygotowania do tej uroczystości w poniedziałek nie będzie czynna kancelaria.

2. W środę od godz. 17.20 różaniec poprowadzą Niewolnicy Maryi.

3. Zebranie Żywego Różańca Niewiast w piątek 29 września po Mszy Świętej o godz. 18.

4. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 8 nowenna do św. Michała Archanioła. Także w najbliższą sobotę skauci zapraszają na zbiórkę o godz. 10 przed kościołem. Więcej informacji na tablicy ogłoszeniowej.

5. W czwartek 28 września zapraszamy wszystkich, którzy chcą włączyć się modlitwę “Koronka Na Ulicach Miast Świata”. Spotkanie o godz. 15 przy Krzyżu ulica Fabryczna i Jana Pawła II.

6. W niedzielę 1 października po Mszy Świętej o godz. 11 poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w niedziele o godz. 17.15, w pozostałe dni o godz. 17.30.

7. Także w niedzielę za tydzień taca na Dom Świętej Siostry Faustyny.

8. Zapraszamy młodzież klas 8 i starszych do rozpoczęcia przygotowania do Bierzmowania. Pierwsze spotkanie kandydatów i rodziców 8 października o godz. 19. Po deklaracje prosimy zgłaszać się do x. Łukasza.

9. W sobotę 21 października organizujemy jednodniowa pielgrzymkę autokarową do Ostrówka ( Dom św. Faustyny), Sanktuarium Matki Bożej w Loretto, Treblinki, Węgrowa i Liwa. Wyjazd o godz. 7. Koszt 100zł. Zapisy u x. Łukasza.